Fabbri_G.png
Nehtová modeláž
Nehtová modeláž včetně úpravy nehtů hloubkovou manikúrou. Modeláž provádíme gelem nebo akrygelem, který má to nejlepšího z gelu, ale i akrylu.  Pracujeme s jednou z nejlepších značek na trhu s E.mi nails. Zaručujeme tim,  že Vaše nehty nebudou narušeny žádnou škodlivou přísadou, budou vypadat krásné po celou dobu do dalšího doplnění. Dbáme na správné vypracování nehtového základu pro perfektní vzhled, nevynecháme jediný krok, jako je například podbrušování, abyste neodcházela se zahnutými nehty jako orlí drápky. Pevně dodržujeme hygienické postupy pro ohranu Vašeho zdraví.

Potažení vlastního nehtu
Pokud chcete zpevnit vlastní nehet, nebo jen nechcete starosti s častým lakováním je potažení vlastního nehtu pro Vás ideálním řešením. Nepoužíváme klasický gellak,  kvůli jeho nedokonalým vlastnostem. Potahujeme speciálním pružným gelem, který dlouho vydrží a po celou dobu vypadá  perfektně.


Pedikúra
Mnozí dbáme na zhled a krásu, pečujeme o nehty, ruce, vlasy a řasy, ale na to hlavní často zapomínáme. Nohy jsou ty co nás celé dny nosí. Dejme jim stejnou péči jako ostatním. Mokrá pedikúra je nejlepší péči o nohy. Při pedikúře nejen odstraníme starou kůži a nohy se zrelaxují, ale také provedeme komplletní manikúru nehtového lůžka, dle přání vyživýme, nalakujeme nebo zpevníme potažením gelem.

Parafin
Parafiové zábaly zlepšují kloubní pohyblivost a zmírňují kloubní bolesti. Zlepšují krevní oběh v končetinách, zvláčnují pokožku a zanechávají ji hladkou a odpočatou, zároveň příjemně prohřívají.
 
nehty 5.jpg
Fb1.jpg
nehty 1.jpg
nehty11.jpg
nehty 8.jpg
nehty 3.jpg
nehty30.jpg
nehty 4.jpg
nehty 2a.jpg
nehty 6.jpg
nehty 7.jpg
nehty 15.jpg
fb2.jpg
fb4.jpg
fb5.jpg
fb3.jpg
nehty 14.jpg
nehty 13.jpg
nehty 12.jpg
nehty 16.jpg
pedikúra 1.jpg
logo na foto.png

Fabricia Beauty

Kadeřnický salon - kadeřnické služby, prodlužování vlasů, trichologické vyšetření, léčba vlasů.
Kosmetický salon - kosmetické služby, prodlužování řas, kosmetické obřady, pleťová poradna, přístrojové ošetření.
Manikúra - manikúra vlastních nehtů, gelová modeláž, akrylová modeláž, nail art.
Pedikúra - mokrá pedikůra, gelová modeláž
Výkup vlasů - Darování vlasů na paruky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one