Fabbri_G.png
Prodlužování řas
Prodlužujeme řasy kvalitním materiálem s výhradním zastoupením značky Fabricia lashes. Dbáme na očistu oka a precizní práci, nevynecháváme jediný krok v prodlužování řas díky čemuž dosahujeme nejvyšší trvanlivosti 3-5týdnů, bez toho, aby klientka vypadala "vypelichaná". Každá naše klientka odchází s hustým objemen, neboť obsáhneme 90%  vlastních řas, zbylých 10% jsou takzvané baby řasy, které ještě nejsou dostatečně vyrostlé a nesmějí se zatížit řasou umělou.
V salonu prodlužujeme pouze objemové řasy a to 3D, 5D a nově 10D různé síly, délky a zatočení

Délku a tvar volíme individuálně dle potřeb a přání klientky.

Kosmetické obřady
Veškeré obřady jsou přizpůsobeny každé klientce na míru dle jejího typu pleti. Každý zahrnuje povrchové čištění, případně hloubkové čištění, pleťové masky, masáž, zábaly pro zlepšení pleti a relaxaci, séra a krém pro ochranu pleti.
Obřady provádíme nejen manuálně, ale i za pomocí kosmetických přístrojů pro zvýšení efektivnosti.
Pracujeme s kvalitní Českou kosmetikou na Franczských základech For live & Madaga díky jejímu širokému sortimentu dokážeme ošetřit jakýkoliv typ pleti dokonale.
 
Barvení obočí Hennou

Obočí je velmi důležité pro celkový dojem, proto jeho úpravu svěřte kosmetičce.
Nabízíme jako samostatnou proceduru úpravu vašeho obočí a následné barvení  hennou značky Brow HennaHenna obarví i pokožku, vytvoří se tak krásný a plný tvar obočí. Barva na pokožce vydrží až 2 týdny – velmi záleží na typu pleti a intenzitě barvy. Chloupky vydrží obarvené až 4 týdny. Brow Henna je přírodní produkt, jedná se o šetrnou aplikaci bez peroxidu. Značka Brow Henna patří k velice dobře vyčištěným druhům henny. Nejedná se o stejnou barvu, jaká se používá na barvení vlasů nebo k tetování na kůži. Je schválena v Evropské unii a je klinicky testována. Je to ovšem přírodní barva, takže alergie na ni může vzniknout, stejně jako na jakoukoli jinou přírodní látku či barvu. Máte-li alergii na barvy, objednejte se před barvením Hennou na test snášenlivosti.
Během procedury Vám nejprve vyměříme tvar obočí vzhledem k obličeji a k Vašim požadavkům. Následně budeme pečlivě barvit a po smytí barvy budeme finálně upravovat obočí od nežádoucích chloupků (za pomocí pinzety, nitě nebo cukru). Pokud by bylo zapotřebí zklidnění pokožky aplikujeme zábal.Kosmetické přístrojové ošetření
Nabízíme přístrojové ošetření obličeje nejmodernějším přístrojem HIFU, který po jedné návštěvě dokáže snížit vrázky, eliminovat podbradek,  navrátit kolagenová vlákna a tím zvýšit pružnost pokožky bez invazivních zásahů.
Přístrojové ošetření můžete dopřát i svému tělu. Kombinací přístrojů Vacuum, Kavitace a radiofrekvence dokážeme odbourat nízký podkožní tuk, vyhladit celulitýdu a navrátit pružnost a hebkost pokožky. U těchto typu procedur je však nutné 6 osetření pro cílený efekt.
Lipolaser je speciální světlo, které dokáže nastartovat Váš metabolismus. Pokud po tomto ošetření půjdete alespoň na 15minut cvičit výsledky cvičení se zvýší o polovinu.

 
řasy 19.jpg
fb1.jpg
fb3.jpg
fb5.jpg
fb2.jpg
řasy 24.jpg
řasy 9.jpg
řasy 1a.jpg
řasy 10.jpg
řasy 20.jpg
řasy 21.jpg
řasy 5.jpg
madaga.jpg
logo na foto.png

Fabricia Beauty

Kadeřnický salon - kadeřnické služby, prodlužování vlasů, trichologické vyšetření, léčba vlasů.
Kosmetický salon - kosmetické služby, prodlužování řas, kosmetické obřady, pleťová poradna, přístrojové ošetření.
Manikúra - manikúra vlastních nehtů, gelová modeláž, akrylová modeláž, nail art.
Pedikúra - mokrá pedikůra, gelová modeláž
Výkup vlasů - Darování vlasů na paruky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one