Fabbri_G.png
Rádi bychom Vám představili Italskou značku BES a její léčivou podznačku Hergen. Díky tomu, že naší filosofií je "zdravé vlasy - krásné vlasy" jsme ze spolupráce s touto vlasovou kosmetikou absolutně nadšeni, neboť splňuje veškeré naše nejvyšší nároky. Věříme, že i Vy naše klientky budete stejně nadšené z výsledku našich služeb. 
Vždy barvíme s přídavky ochrany Chainplex, který zajistí, aby Vaše vlasy chemický zásah barvou či zesvětlení vydrželi bez újmy a s maximálních výsledků.
Základem naší návštěvy je i trichologické vyšetření a konzultace pro přesné určení co vše můžeme s vlasy dokázat, jak je uzdravit apd. Jsme tak trochu jiné kadeřnictví, u nás návštěva vyžaduje dostatek Vašeho času, během kterého se budeme maximálně věnovat jenom Vám, pro Vaší plnou spokojenost.


 
vlasy 11.jpg
vlasy 12.jpg
vlasy 6.jpg
vlasy 9.jpg
vlasy 4.jpg
vlasy 7.jpg
balayage1a.jpg
vlasy 5.jpg
vlasy 1.jpg
prodlužko 7.jpg
prodlužko 16.jpg
prodlužko 13.jpg
prodlužko 10.jpg
prodlužko 18.jpg
prodlužko 14.jpg
prodlužko 12.jpg
prodlužko 8.jpg
prodlužko 11.jpg
prodlužko 5.jpg
prodlužko 1.jpg
rasta.jpg
Prodlužujeme vlasy pouze nejkvalitnějším českým a zahraničním materiálem. Hlavní je pro nás šetrnost k Vašim vlasům. Důležité je přirozenost a nenápadnost samotného prodloužebí. Vždy od nás odejdete dokonalá. 
I přesto, že Vám můžeme vlasy prodloužit jakoukoli dostupnou technikou sami preferujeme keratin za tepla a velmi šetrnou a námi oblíbenou metodu PU tape-in nano
Jsme jediní v ČR, kdo nabízí pásky s českými vlasy
Pokud se rozhodnete o prodloužení vlasů v našem salonu buďte připraveni na návštěvu delší jak 4h. Prodloužení vlasů je časově náročná služba a to v připadě, když se má provádět pečlivě, tak aby neponičila Vaše vlastní vlasy a vypadala přirozeně.
logo na foto.png

Fabricia Beauty

Kadeřnický salon - kadeřnické služby, prodlužování vlasů, trichologické vyšetření, léčba vlasů.
Kosmetický salon - kosmetické služby, prodlužování řas, kosmetické obřady, pleťová poradna, přístrojové ošetření.
Manikúra - manikúra vlastních nehtů, gelová modeláž, akrylová modeláž, nail art.
Pedikúra - mokrá pedikůra, gelová modeláž
Výkup vlasů - Darování vlasů na paruky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one